19 lipca 2017

Opuszczona Droga - nasza nowa podróż

Opuszczona droga w lesie
Posty powitalne, rozpoczynające nowo założonego bloga, są zawsze trudne. Od czego innego jednak mogę zacząć?

Jestem Damian. Razem z Agatą postanowiliśmy założyć bloga podróżniczego, który będzie naszym małym kącikiem przemyśleń, dobrych rad i interesujących fotografii.

Nie będzie to blog-album z wakacji, z radosnymi, opalonymi twarzami śmiejącymi się znad słonecznego morza. Chcemy czegoś więcej. Chcemy spojrzeć na miejsca, do których jedziemy, od nieco innej strony - społecznej, kulturowej, lingwistycznej. Będzie nam bardzo miło, jeśli dołączycie do nas i podzielicie się swoimi doświadczeniami i opiniami.

Opuszczona Droga - czemu tak ponuro, zapytacie? Czasem, żeby zobaczyć prawdziwe oblicze miejsca, w którym jesteśmy, warto porzucić przetarte turystyczne szlaki i wybrać tajemniczą, nieuczęszczaną ścieżkę. Tak oficjalnie mogę tłumaczyć tę nazwę, bo szczerze mówiąc - po prostu mi się spodobała.

Zapraszam raz jeszcze do wspólnej przygody. Posty opublikowane wyżej były przeze mnie napisane dużo wcześniej na potrzeby portalu Eurodesk Polska, stąd ich styl może nieco odbiegać od tego, co chcemy tu zaprezentować. Już za kilka dni jedziemy na Ukrainę i do Mołdawii, więc po powrocie na pewno kompleksowo opiszemy tę podróż.

Tymczasem - bądź na bieżąco! Nasz fanpage na Facebooku, na którym pojawiać się będą zdjęcia z aktualnych podróży, krótkie wpisy i posty z bloga. #SamPrzecierajSzlaki


Share:

4 komentarze:

 1. Pisanie bloga to nie jest łatwy kawałek chleba. Życzę powodzenia i zapraszam do siebie na http://podrozeodkuchni.pl/ :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha ta "ponura" nazwa i zdjęcie od razu zdobyły moje serce :) Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Początki są zawsze najtrudniejsze. Powodzenia w prowadzeniu bloga, bo tematyka wydaje się bardzo ciekawa! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć Wam :) życzę owocnych podróży! Zauważyłam, że na blogu jest zakładka AFRYKA. Jednym z moich marzeń jest pojechać na ten kontynent. Pomijając północną część całą resztą bym nie pogardziła. Mam nadzieję, że szybko się tam udacie i pokażecie, co widzieliście :)
  Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń